Usługi Elektryczne

Firma Elektron świadczy usługi elektryczne we Wrocławiu, gminach ościennych i na całym Dolnym Śląsku. Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę. Z nami nasz pewność, że instalacja czy naprawa będzie wykonana w sposób kompleksowy i wyjątkowo dokładny. Współpracując ze specjalistami, zyskujesz standard i zadowolenie.

kontrolki zaniku faz

Oferta usług elektrycznych obejmuje:

  • Wymianę starych (aluminiowych) instalacji na nowe przystosowane do wymagań danego budynku.
  • Pomiary elektryczne Wrocław – pomiar rezystancji uziemienia, rezystancji gruntu i pętli zwarcia, wyłączników różnicowych, badania natężenia oświetlania i inne.
  • Doradztwo w kwestii zakupu materiałów potrzebnych do instalacji i umożliwienie zakupu tych materiałów bezpośrednio w hurtowni po znacznie niższych cenach.
  • Montaż rozdzielni elektrycznej.
  • Montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego.
  • Usługi pogotowia elektrycznego w przypadku nagłych awarii.
  • Diagnostykę i ocenę dostosowania instalacji elektrycznej.
  • Montaż przyłącz energetycznych i stacji transformatorowych.
  • Nowe instalacje elektryczne Wrocław w domach jednorodzinnych, mieszkaniach i budynkach firmowych.
  • Naprawy instalacji (wymiana bezpieczników, mufowanie kabli, naprawa tablic licznikowych).

Jaki jest koszt usług elektrycznych ?

Ceny konkretnych usług są zawsze ustalane w sposób indywidualny. Każda instalacja i każdy budynek jest inny, dlatego też staramy się dopasować koszt realizacji do potrzeb i możliwości danego klienta. Dodatkowo nasze usługi są tańsze niż u konkurencji. Elektrycy we Wrocławiu pobierają za jeden punkt opłatę rzędu 30 zł. U nas jeden punkt kosztuje zaledwie 25-27 zł.

 

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy działają ściśle w oparciu o przepisy budowlane i przeciwpożarowe. Jednocześnie potrafią się też dostosować do sugestii inwestora i wykonać dla niego taką instalację, którą będzie się można cieszyć przez lata. Do każdej instalacji sporządzamy kompleksową dokumentację oraz plan z rozmieszczeniem konkretnych punktów. To gwarantuje w przyszłości łatwą modernizację lub zmianę bez konieczności kucia ścian na oślep.

Jeżeli usługi elektryczne Wrocław to tylko Elektron. Z nami zyskujesz podwójnie. Nie tylko oszczędzasz, ale też cieszysz się doskonałą jakością usług. Uczciwość i skrupulatność są u nas na pierwszym miejscu. Elektryk jest jak saper – nie ma prawa się mylić. Instalację elektryczną montuje się na lata. Dlatego też musi być wykonana przez specjalistów, którzy znają się na swojej pracy. My możemy Ci to zagwarantować. Zadbamy o instalację od A do Z i odpowiemy na każde pytanie.